W czas „Święta Kobiet”

W czas „Święta Kobiet”, 11 marca, Burmistrz Brzozowa, Dyrektor Muzeum Regionalnego im. Adama Fastnachta w Brzozowie oraz Panowie z Kabaretu NASZ zaprosili kobiety i ich mężczyzn na spektakl „Rajska konsumpcja i jej skutki”.

W murach brzozowskiego ratusza Panowie z Kabaretu NASZ wystąpili już po raz kolejny. Ich obecność to gwarancja świetnej zabawy. I tak też było tym razem. Bawili, niekiedy do łez, a publiczność była zachwycona tym, jak Panowie „z przymrużeniem oka” przedstawiali relacje damsko-męskie. Zabawa była przednia.

Kabaret NASZ działa od 1997 r. Co roku przygotowuje nowy repertuar. Autorem tekstów jest Maciej Jurasiński, muzyka jest tworzona przez samych artystów. Wczoraj wystąpili w składzie: Maciej Jurasiński, Emil Dańczak, Mirosław Cichocki, Daniel Maziarz i Jakub Trybalski (klawisze). W skład zespołu wchodzą również, nieobecne wczoraj, Panie Monika Mączyńska i Dorota Sówka-Szmigiel.

W programie odbyła się degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Grabownicy Starzeńskiej.