Ale Meksyk! w brzozowskim muzeum

Pierwszy dzień lata przywitał wszystkich słoneczno-deszczową pogodą. Tego dnia, 21 czerwca br., w Muzeum Regionalnym im. Adama Fastnachta w Brzozowie goście spotkali się na kolejnym w tym roku Brzozowskim Spotkaniu Muzealnym, którego bohaterem był podróżnik, autostopowicz Krzysztof Kłos. Przedstawiła go adiunkt Agnieszka Adamska.
Ten pochodzący z miejscowości Piwody koło Jarosławia młody globtroter „zabrał” obecnych na spotkaniu pt. „Ale Meksyk” w niezwykłą, egzotyczną podróż.
Goście, a wśród nich: byli dyrektorzy brzozowskiego muzeum Halina Kościńska i Jerzy F. Adamski, przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Brzozowie, znajomi i przyjaciele bohatera piątkowego spotkania oraz sympatycy naszego muzeum wysłuchali ponad godzinną prelekcję, w czasie której Krzysztof Kłos z pasją opowiadał o meksykańskich „smakach”. Zapraszamy do zapoznania się z małą fotorelacją ze spotkania.

Agnieszka Adamska

fot. Marek Marański