Kreatywne warsztaty i odwiedziny przedszkolaków

W naszym muzeum podczas kolejnej imprezy feryjnej (21 lutego), czyli warsztatów artystyczno-plastycznych „Kreatywne dziecko”, gościliśmy młodych pasjonatów sztuk wsze- lakich, którzy mieli okazję zapoznać się i spróbować swoich sił w technice string artu, witrażu oraz hafcie krzyżykowym. Gratulujemy im talentu i pasji, życząc ich dalszego rozwijania! Zajęcia prowadziły: Agnieszka Adamska, Monika Sowińska i Marzena Kędra.

Kolejną grupę, którą mieliśmy przyjemność oprowadzić w osobie Mateusza Podkula po naszych wystawach stałych i ekspozycji czasowej „Drewno jest z lasu”, tworzyły dzieciaczki z wychowawczyniami z Przedszkola Samo- rządowego nr 1 w Brzozowie. Milusińscy z zaciekawieniem przysłuchiwali się opowieściom i obiecali kolejną wizytę w murach naszego muzeum. Dziękujemy za odwiedziny!

Mateusz Podkul

fot. Marzena Kędra, Marek Marański